Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Logowanie



J!Analytics



Designed by:

Liga 2012 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 23 kwietnia 2012 06:53

VI kolejka.

Wyniki spotkań i strzelcy bramek:

 

P

ZESPOŁY

WYNIK

1.

ZIOMKI RZESZÓW ZIELONI –16 PRZEMYŚL

2:0

J Herda, M Popek.

2.

CZARNI JASŁO - STAL MIELEC

0:6

3.

16 PRZEMYŚL – ZIOMKI RZESZÓW BIALI

0:4

E. Urbański, Ł. Reguła, M. Kiełb, J. Błaszkiewicz.

4.

ZIOMKI RZESZÓW ZIELONE - CZARNI JASŁO

9:0

J. Herda x2, K. Miarecki x2, M. Krzywonos x2, N. Tekielak x2, 1x samob.

5.

STAL MIELEC – ZIOMKI RZESZÓW BIALI

5:3

Ł. Reguła, M. Kiełb x2.

6.

16 PRZEMYŚL - CZARNI JASŁO

6:0

7.

STAL MIELEC - ZIOMKI RZESZÓW ZIELONE

5:1

M. Popek

8.

ZIOMKI RZESZÓW BIAŁE - CZARNI JASŁO

13:0

J. Antkiewicz x5, F Kłek x3, M Hałucha x3, H Rejman, Ł Reguła.

9.

16 PRZEMYŚL – STAL MIELEC

4:0

10.

ZIOMKI RZESZÓW BIALI - ZIOMKI RZESZÓW ZIELONE

2:1

J. Antkiewicz, M Starzak - M. Popek

IV kolejka.

Wyniki spotkań i strzelcy bramek:

 

P

ZESPOŁY

WYNIK

1.

ZIOMKI RZESZÓW  - DAF RZESZÓW

5:0

B. Korbecki x2, M. Kołodziej, M. Krzywonos, J. Błaszkiewicz

2.

SP BUDZIWÓJ –ORZEŁEK PRZEWORSK

2:0

3.

BENIAMINEK KROSNO-ZIOMKI RZESZÓW

0:2

N. Tekielak, B. Korbecki

4.

DAF RZESZÓW – SP BUDZIWÓJ

2:1

5.

BENIAMINEK KROSNO- ORZEŁEK PRZEWORSK

1:2

6.

SP Budziwój – ZIOMKI RZESZÓW

2:0

7.

DAF RZESZÓW - ORZEŁEK PRZEWORSK

3:0

8.

SP BUDZIWÓJ-BENIAMINEK KROSNO

0:4

9.

ZIOMKI RZESZÓW-ORZEŁEK PRZEWORSK

2:1

B. Korbeckix2

10.

BENIAMINEK KROSNO- DAF RZESZÓW

5:0

 

III kolejka.

Wyniki spotkań i strzelcy bramek:

 

P

ZESPOŁY

WYNIK

1.

ZIOMKI RZESZÓW BIALI - ORZEŁEK PRZEWORSK

9:0

B. Korbecki x5, E. Urbański x2, M. Szpilman, M. Hałucha.

2.

ZIOMKI RZESZÓW ZIELONI –16 PRZEMYŚL

2:1

M. Starzak, D. Płonka.

3.

ORZEŁEK PRZEWORSK - STAL MIELEC

0:1

4.

16 PRZEMYŚL – ZIOMKI RZESZÓW BIALI

0:3

B. Korbecki, M Hałucha x2.

5.

ZIOMKI RZESZÓW ZIELONE - ORZEŁEK PRZEWORSK

4:0

M. Starzak x2, D. Płonka, M. Kiełb.

6.

STAL MIELEC – ZIOMKI RZESZÓW BIALI

1:8

B. Korbecki x5, E. Urbański, M. Hałucha x2.

7.

16 PRZEMYŚL - ORZEŁEK PRZEWORSK

10:1

8.

STAL MIELEC - ZIOMKI RZESZÓW ZIELONE

0:6

M. Starzak x3, Ł. Reguła, D. Płonka, J. Antkiewicz.

9.

16 PRZEMYŚL – STAL MIELEC

6:2

10.

ZIOMKI RZESZÓW BIALI - ZIOMKI RZESZÓW ZIELONE

4:1

B. Korbecki x3, M Hałucha - J. Antkiewicz

 

 

II kolejka.

Wyniki spotkań i strzelcy bramek:

LP

ZESPOŁY

WYNIK

1.

16 PRZEMYŚL – SOCCER ROPCZYCE

1:1

2.

ZIOMKI – DAP DĘBICA

4:2

B. Korbecki x2, D. Płonka, 1 sam.

3.

16 PRZEMYŚL – CZARNI JASŁO

6:0

4.

SOCCER ROPCZYCE – ZIOMKI

0:7

B. Korbecki x4, D. Płonka x2, N Tekielak.

5.

DAP DĘBICA – CZARNI JASŁO

5:0

6.

16 PRZEMYŚL – ZIOMKI

1:5

B. Korbecki x2, D Płonka, E. Urbański, M. Kiełb

7.

SOCCER ROPCZYCE – DAP DĘBICA

2:4

8.

CZARNI JASŁO – ZIOMKI

1:9

B. Korbecki x4, N. Tekielak, M. Krzywonos, K.  Miarecki, M. Kiełb, F. Kłęk.

9.

16 PRZEMYŚL – DAP DĘBICA

0:0

10.

SOCCER ROPCZYCE - CZARNI JASŁO

3:3

I kolejka.

Wyniki spotkań i strzelcy bramek:

Lp.

Mecze                                         

Wynik

1

Stal Mielec – Soccer Ropczyce

7:4

2

Ziomki Rzeszów – Stal Mielec II

7:0

M. Kołodziej x2, J. Herda, F. Mohsin, J. Antkiewicz, M. Starzak, Ł. Reguła

3

Sokół Łańcut - Soccer Ropczyce

6:2

4

Stal Mielec - Stal Mielec II

12:0

5

Ziomki Rzeszów - Sokół Łańcut

0:3

6

Soccer Ropczyce - Stal Mielec II

6:2

7

Stal Mielec - Ziomki Rzeszów

3:9

Ł. Reguła x2, F. Kłęk x2, M. Starzak x2, J. Herda, J. Błaszkiewicz, 1 sam

8

Sokół Łańcut - Stal Mielec II

2:0

9

Ziomki Rzeszów - Soccer Ropczyce

2:1

M. Starzak. F. Mohsin

10

Stal Mielec - Sokół Łańcut

1:4

 

HARMONOGRAM LIGI TURNIEJOWEJ  - WIOSNA 2012:

 

Data

Turniej I

Turniej II

Pauzuje

14.04.2012

sobota

1)    AP Ziomki Rzeszów

2)    Stal Mielec II

3)    Soccer Ropczyce

4)    Stal Mielec

5)    Sokół Łańcut

1)    DAF Rzeszów

2)    DAP Dębica

3)    16 Przemyśl

4)    UKS 6 Jasło

5)    Czarni Jasło

Beniaminek Krosno

21.04.2012

sobota

1)    Beniaminek Kr II

2)    DAF Rzeszów

3)    Beniaminek Krosno

4)    Stal Mielec

5)    Sokół Łańcut

1)    16 Przemyśl

2)    DAP Dębica

3)    AP Ziomki Rzeszów

4)    Czarni Jasło

5)    Soccer Ropczyce

UKS 6 Jasło

05.05.2012

sobota

1)     Soccer Ropczyce

2)     Sokół Łańcut

3)     Beniaminek Krosno

4)     DAP Dębica

5)     Czarni Jasło

1)    UKS 6 Jasło

2)    AP Ziomki Rzeszów

3)    Orzełek Przworsk

4)    16 Przemyśl

5)    Stal Mielec

DAF Rzeszów

19.05.2012

sobota

1)     16 Przemyś

2)     DAP Dębica

3)     Stal Mielec

4)     UKS 6 Jasło

5)     Sokół Łańcut

1)    Beniaminek Krosno

2)    AP Ziomki Rzeszów

3)    DAF Rzeszów

4)    Orzełek Przeworsk

5)    Czarni Jasło

Soccer Ropczyce

02.06.2012

sobota

1)     Beniaminek Krosno

2)     UKS 6 Jasło

3)     DAF Rzeszów

4)     Soccer Ropczyce

5)     Sokół Łańcut



16.06.2012

sobota

1)     DAF Rzeszów

2)     UKS 6 Jasło

3)     Orzełek Przeworsk

4)     DAP Dębica

5)     Soccer Ropczyce

1)    Czarni Jasło

2)    AP Ziomki Rzeszów

3)    Beniaminek Krosno

4)    Stal Mielec

5)    16 Przemyśl

Sokół Łańcut

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CZERWONY KOLOR - GOSPODARZ

Poprawiony: sobota, 16 czerwca 2012 16:58