This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

LogowanieJ!AnalyticsDesigned by:

Chcesz nam pomóc? PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 28 marca 2011 11:54

 

Mogą Państwo powiększyć listę sponsorów wpłacając na rzecz Akademii pieniądze lub zakupując sprzęt. Przypominam też, że każda firma lub osoba prywatna może zaproponować określoną kwotę pieniędzy w zamian za reklamę.

*  Pomoc finansowa,
Wystarczy nawet symboliczna wpłata na konto naszego klubu. Nie liczy się kwota, liczy się fakt, że popierasz naszą inicjatywę. Wszelkie niezbędne dane klubowe znajdziesz u:
Koordynator Akademii Piłkarskiej ''ZIOMKI''  Marcin Sikora - tel. 505 156 613
Odliczysz darowiznę od podatku.

konto Akademii to: 30 9176 1019 2002 0014 2377 0001


* Pomoc rzeczowa,
W tej formie możesz przeznaczyć wszelkie rzeczy jakie uważasz, że mogą stać się przydatne naszej Akademii. Mogą to być np. przedmioty które klub wykorzysta do prowadzenia zajęć (w szczególności piłki które nasi zawodnicy szczególnie eksploatują :), stroje piłkarskie, słodycze, woda mineralna itp.
Jeżeli chcesz nam pomóc w ten sposób skontaktuj się z nami.
Koordynator Akademii Piłkarskiej ''ZIOMKI''  Marcin Sikora - tel. 505 156 613

* Pomoc merytoryczna,
Jeżeli chcesz podzielić się doświadczeniem, masz do zaoferowania cenne informacje na temat prowadzenia klubu, zasad sponsoringu, wiedzy pedagogicznej lub psychologicznej, a także każde inne informacje jakie uważasz, że mogą nam się przydać skontaktuj się z skontaktuj się z nami.
Koordynator Akademii Piłkarskiej ''ZIOMKI'' Marcin Sikora - tel. 505 156 613

* Okresowa pomoc jako Partner Wspierający w zakresie jednego lub kilku z powyższych punktów,
Jeżeli jesteś zdecydowany, na udzielanie okresowej pomocy naszej Akademii  skontaktuj się z nami. Deklarując nam wolę okresowej pomocy w zakresie finansowym, rzeczowym lub merytorycznym staniesz się Partnerem Wspierającym naszego klubu, a twoje dane osobowe lub dane Firmy będą znajdowały się na liście Osób Współpracujących z klubem i wszelkich materiałach związanych z Akademią.
Koordynator Akademii Piłkarskiej ''ZIOMKI''  Marcin Sikora - tel. 505 156 613

* Okresowa pomoc na podstawie Umowy Sponsorskiej,

Na podstawie Umowy Sponsorskiej Akademia zobowiązuje się do przeprowadzania działań reklamowych i promocyjnych na rzecz Sponsora na zasadach określonych w Umowie Sponsorskiej.
Przedmiotem działań na czas obowiązywania Umowy Sponsorskiej może być umieszczenie logo firmy na strojach piłkarskich Zawodników, zamieszczanie logo firmy na plakatach, folderach, ulotkach klubowych, stronie internetowej lub podkreślanie w środkach masowego przekazu o Sponsorze wspierającym Akademię. Chcesz zostać Sponsorem -  skontaktuj się z nami.
Koordynator Akademii Piłkarskiej ''ZIOMKI''   Marcin Sikora - tel. 505 156 613


* Za ewentualną pomoc dziękują młodzi zawodnicy, trenerzy i rodzice !!!  

konto Akademii to:  Express Bank  30 9176 1019 2002 0014 2377 0001