This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

LogowanieJ!AnalyticsDesigned by:

Regulamin rodzica PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 24 marca 2011 09:28

Regulamin dla rodziców lub opiekunów dzieci uczestniczących w treningach Akademii:

 

• Dostarczać  dziecko 15 minut przed treningiem. Opuszczenie rozgrzewki zwiększa  ryzyko poniesienia kontuzji.

 

• Podczas zajęć zakaz  kontaktowania się z dzieckiem. Koncentracja dziecka w tym wieku jest bardzo słaba i powinna się skupić na trenerze i czynnościach treningowych.

 

• Podczas rozgrywania meczów, zakaz udzielania wskazówek  dziecku. To trener decyduje co dziecko ma robić w danym momencie i jako jedyny przekazuje mu swoje spostrzeżenia i rady.

 

• Ustala się obowiązek zgłaszania nieobecności dziecka na treningu informując o tym trenera telefonicznie lub sms-em.

 

• Zobowiązuję się do jak najszybszego dostarczenia aktualnej karty badań lekarskich. Brak  aktualnych badań zawodnika wyklucza uczestnictwo w treningach i w turniejach (wymóg Ustawy o Kulturze Fizycznej oraz Towarzystw Ubezpieczeniowych).

 

- Na terenie boiska ORLIK jak i w hali sportowej na której odbywają się  zajęcia treningowe obowiązuje absolutny zakaz picia napojów alkoholowych, palenia papierosów, jedzenia słonecznika i wprowadzania zwierząt.

 

- Zobowiązuję się dopilnować aby dziecko miało odpowiednie obuwie do gry w piłkę nożną, oraz dopasowane do nawierzchni na której odbywają się  treningi tj. na hale buty tzw. halówki  z płaską  i zarazem kauczukową podeszwą, na orlika także mogą być halówki lub w ostateczności buty Lanki, oraz na trawę także Lanki ( buty z gumowymi korkami ). Zakaz trenowania we wkrętach (butach z  metalowymi wkręcanymi korkami).

 

Zasady płatności za zajęcia są następujące:

 

  • pierwszy rok zajęć jest bezpłatny,
  • wysokość składki za zajęcia po roku, wynosi 50 zł za miesiąc,
  • jeżeli ktoś ma w Akademii więcej dzieci; drugie i kolejne płaci po 30 złm-c
  • przy nieobecności na zajęciach dziecka  w miesiącu do 4 razy składka wynosi 50zł, przy nieobecności od 5 do 6 razy 30 zł. , przy 7 i więcej nieobecnościach brak składki,
  • aby obecność była usprawiedliwiona i została wzięta pod uwagę przy ustalaniu wysokości składki, należy nieobecność dziecka  zgłosić przed treningiem na którym ma dziecka nie być telefonicznie lub sms-em
  • wpłaty należy dokonać do 5 dnia miesiąca z góry, ewentualne różnice będą rozliczane w kolejnych miesiącach.

 

W związku z dużą liczbą chętnych dzieci do trenowania w Naszej Akademii w swoich rocznikach, stosujemy zasadę przesuwania z grupy A do grupy B i odwrotnie. Grupy B prowadzone są przez Dziecięcą Akademię Futbolu. Na decyzję o przesunięciu do danej grupy będzie miało wiele czynników m.in. frekwencja na treningach, zachowanie na treningach i nie tylko, zachowanie w stosunku do trenera i kolegów, wyniki w nauce w szkole, postępy czynione w nauce gry w piłkę nożną, poziom zaawansowania w stosunku do grupy, zachowanie rodziców oraz inne. To wszystko wpływa na ogólna ocenę zawodnika. Istnieje także możliwość powrotu jak i przesunięcia innych dzieci z grupy B do A jeżeli tak zdecyduje grono trenerskie i oczywiście zawodnik wyrazi zgodę. Grupy B są stale monitorowane przez naszą Akademię.

„Futbol to więcej niż gra”

 

 

Wśród najbliższej rodziny szczególną rolę odgrywają rodzice, z którymi dziecko się utożsamia, którzy stają się dla niego wzorem do naśladowania i których sposób odnoszenia się do pociechy i nawiązywania z nią kontaktu oddziałuje na rozwój oraz osobowość dziecka . Niestety jedna z głównych przyczyn rezygnacji dziecka z gry w piłke jest presja rodziców. Ich hiperaktywność, szczególnie podczas meczów, jest jednym z największych źródeł stresu dziecka i największą bolączką trenera. Jest zupełnie zrozumiałe, że jednym z marzeń każdego rodzica jest to, aby ich dziecko stało się profesjonalnym piłkarzem. Niestety takie szczęście może spotkać tylko nielicznych i wyłącznie w wyniku wieloletniej ciężkiej pracy szkoleniowej! Rodzice muszą pamiętać i rolą trenera jest im to uświadomić, że powodem, dla którego dzieci grają w piłkę nożną jest w tym momencie ZABAWA!!! Dopiero po pewnym czasie możemy ocenić czy dziecko będzie miało chęci do dalszego treningu i doskonalenia swoich umiejętności.

 

 

Kontakt:

Koordynator  Akademii         Marcin Sikora          505 156 613    e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Trener rocznika 2002             Maciej Baran           783 974 319

Trener rocznika 2003             Dawid Pawlik          609 605 390

Trener rocznika 2004             Maciej Dziwisz        605 600 448

Trener rocznika 2005             Witold Guzek

Trener rocznika 2000 i 2001  Michał Pietnoczka   668 440 017

Poprawiony: czwartek, 20 października 2011 07:24