Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Logowanie



J!Analytics



Designed by:

XXII KOLEJKA PODKARPACKIEJ LIGI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Baran   
piątek, 16 maja 2014 08:02

 

 

 

Wyniki XXII kolejki:

Młodzik Młodszy

 

AP Ziomki Rzeszów  - MOS Lubaczów 4:0


08'  1:0  Mateusz Kołodziej (rzut wolny)

31'  2:0 Bartłomiej Korbecki (asysta Kacper Nowak)

37'  3:0 Lucjan Klisiewicz (asysta Mieszko Starzak)

45'  4:0 Bartłomiej Korbecki

 


 

Młodzik Starszy


AP Ziomki Rzeszów - MOS Lubaczów 5:2

 

02'  1:0 Bartłomiej Korbecki

26'  1:1 Maciej Grabowski

38'  2:1 Lucjan Klisiewicz

40' 3:1 Michał Hałucha

44' 3:2 Krystian Basznianirz

45' 4:2 Lucjan Klisiewicz

56' 5:2' Igor Tarała (asysta Lucjan Klisiewicz)

 

 

Opisy meczów w rozwinięciu.

Poprawiony: poniedziałek, 19 maja 2014 11:37
 
XXI KOLEJKA PODKARPACKIEJ LIGI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Baran   
piątek, 09 maja 2014 06:57

 


Wyniki XXI kolejki:

Młodzik Młodszy

 

Polonia Przemyśl - AP Ziomki Rzeszów 1:4


17' 1:0 ?

20' 1:1 Lucjan Klisiewicz (asysta Bartłomiej Korbecki)

22' 1:2 Bartłomiej Korbecki

24' 1:3 Lucjan Klisiewicz

36' 1:4 Mieszko Starzak

 

 

 

Młodzik Starszy


Polonia Przemyśl - AP Ziomki Rzeszów 5:2

 

04' 1:0 ?

06' 2:0 ?

15' 3:0 ?

26' 3:1 Lucjan Klisiewicz

32' 3:2 Mieszko Starzak

46' 4:2 ?

60' 5:2 ?

 

Opisy meczów w rozwinięciu:

Poprawiony: poniedziałek, 12 maja 2014 08:03
 
XXIII KOLEJKA PODKARPACKIEJ LIGI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Baran   
poniedziałek, 05 maja 2014 09:20

 

 

Wyniki XXIII kolejki:

Młodzik Młodszy

 

Karpaty Krosno - AP Ziomki Rzeszów 1:3


16' 0:1 Lucjan Klisiewicz (asysta Bartłomiej Korbecki)

20' 1:1 Lucjan Frydrych

52' 1:2 Lucjan Klisiewicz (asysta Jakub Antkiewicz)

56' 1:3 Bartłomiej Korbecki (rzut wolny)

 

 

Młodzik Starszy


Karpaty Krosno - AP Ziomki Rzeszów 6:1

 

02' 1:0 Karol Knap

20' 2:0 Wiktor Latkiewicz

35' 3:0 Dominik Zajączkowski

40' 4:0 Wiktor Latkiewicz

48' 5:0 Karol Knap

50' 6:0 Bartosz Prętnik

60' 6:1 Michał Rozmund (rzut karny)

 

Opisy meczów w rozwinięciu:

Poprawiony: czwartek, 08 maja 2014 17:22
 
Euronadzieje 2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Baran   
środa, 07 maja 2014 06:23

W dniach 23-25 maja będziemy uczestniczyć, co jest sporym wyróżnieniem dla naszej Akademii w polskiej edycji Euronadzieje 2014. Turniej ten jak poprzednie jego edycje odbędzie się w Gdańsku.

Poniżej przedstawiam drużyny, które wystąpią w tym turnieju.


 

 

Pozdrawiam trener:)

Poprawiony: środa, 07 maja 2014 06:31
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Ostatnie komentarze

  • I leave a commewnt each time I like a article on a...
  • If some one wants to be updated with newest techno...
  • Hellow All I like pizza! :) pizza
  • Hi fellas! Who wants to see me live? I have profil...
  • This device also governs the flow of power from th...

Sukcesy

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
prev
next

V miejsce
w "Turnieju Marzeń"
w Warszawie

III miejsce w turnieju
Gamrat Cup w Jaśle.

IV miejsce w turnieju
PBS Dębica CUP

III miejsce w turnieju
DAP Dębica.

II miejsce
w Turnieju
o Puchar Burmistrza
Tyczyna
dla rocznika 2001.

I miejsce w
Turnieju o
Puchar Burmistrza 
Biłgoraja

 


I miejsce
w Ogólnopolskim
Turnieju Piłki Nożnej
w Skarżysku-Kamiennej.

Fotki z galerii

Kalendarz

P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2